Ana sayfa İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı

183
0
Cemal Süreya İyi Geceler Mesajı

Hayatınızın anlamına, ömrünüze, bir tanecik aşkınıza en güzel uzun uzun iyi geceler mesajlarını sevgilinize her gece göndererek onu ne kadar çok düşündüğünüzü onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha uzun uzun şahit olmasını sağlayabilirsiniz.  Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajını ister sosyal medya hesaplarınız dan da paylaşacağınız gibi whatsapp veya ileti olarak da gönderebilirsiniz. Eklemek istediğiniz sayfamıza değer katacağını düşündüğünüz iyi geceler mesajlarını yorum olarak ekleyerek değer katabilirsiniz. Keyifli paylaşımlar, iyi geceler.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, haydi iyi geceler.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir