Ana sayfa İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı

325
0

Sevgilinize uyumadan önce güzel romantik bir iyi geceler mesajı göndererek duygusal anlar yaşatmanız için en romantik iyi geceler mesajlarından oluşan sayfayı derledik. Sayfamızda en beğendiğiniz iyi geceler mesajını ister sevgilinize mesaj olarak gönderebilir isterseniz de telefonda arayarak kendisine bire bir söyleyebilirsiniz. Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı, Romantik İyi Geceler Mesajı, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı, Anlamlı İyi Geceler Sözleri, Romantik İyi geceler sözleri gibi sözlerden oluşan sayfamıza eklemek istediğiniz sözleri yorum olarak ekleyerek sizde sayfamıza değer katabilirsiniz. En Güzel, En Anlamı, En Romantik, En Aşık İyi Geceler Mesajları BilgininGezegeni.com’da. Keyifli paylaşımlar.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajı

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem.

Şimdi ne de güzel uyuyorsundur. Kim bilir neler görüyorsun rüyanda sana, bana dair. Seni seviyorum sevgilim.

Seninle iyi güne de, kötü güne de varım. Sen hayatımda olduğun sürece her türlü zorluğu aşarım. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi doğdun…

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Az kaldı kavuşmaya, az kaldı o güzel yarınlarımıza. Beni hiç bırakmadığın için yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki varsın.

Yıldızlarda aradım gözlerini. Ay yansıdı birden yüzüme. Nerede hayal ediyorsam orada oluyor varlığın. Seni sevmek geliyor içimden her saniye. Uykumda, uyanıklığımda… İyi geceler sevdiğim.

Şimdi sessizce dokunsam o ipek saçlarına. Seni uyandırmadan dokunsam yüzüne, yanı başına uzanıversem öylece savunmasızca… İnan çok özledim sevgilim seni.

İyi geceler sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Gözümdeki son ışık kırıntısıyla seni ne kadar çok sevdiğimi yazmak istedim. İyi ki varsın sevgilim ve iyi ki yanımdasın. Seni çok ama çok seviyorum.

Her gecenin bir sabahı vardır ya, heh işte o sabahlar en çok ben mutlu oluyorum. Her sabah seni göreceğim için mutluluktan çoğu gece uyuyamıyorum.

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

Yalansız sevdik birbirimizi, sadece sen ve ben. Her anımızda yan yana olmayı tercih ettik. Her anımızda ellerimizi bırakmadık. Her anımızda bağıra bağıra söyledik sevgilimizi. İyi ki varsın sevgili.

Kapat gözlerini sessizce ve beni yanında hisset. Az kaldı bu hasretin bitmesine… Sonrası mutluluk, sonrası saadet. Seni çok seviyorum bebeğim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında… Ne tattı uyursun sen şimdi… Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz… Adını can koydum seni canıma koydum… İyi uykular.

Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır

Geçici bu mesafeler, geçici bu ayrılık. Gün gelecek hiç ayrılmayacağız, uyurken bile ellerin ellerimde olacak. Az kaldı sevgilim, az kaldı kavuşmaya.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir