Ana sayfa Günaydın Mesajları Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

315
0
Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sabah olup güneş sevdiğinizin yüzünde belirince o masum gözlerini yeni bir güne açar. Sevgiliniz uyanır uyanmaz telefonuna bakar ve  birden sevdiğinden gelen günaydın mesajını görerek gününe mutlu bir şekilde başlayıverir. Sevgiliye Özel En Güzel Günaydın Mesajlarından oluşan sayfamızda birbirinden güzel sözleri sizler için derledik. En beğendiğiniz sözleri ister sosyal medya hesaplarınız dan isterseniz de ileti olarak sevgilinize veya sosyal medya duvarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamıza eklemek istediğiniz Duygusal Günaydın Mesajları, Kısa Günaydın Mesajları, Anlamlı Günaydın Mesaj, Romantik Günaydın Mesajları, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı, Sevgiliye Günaydın Mesajlarını yorum olarak ekleyerek sayfamıza değer katabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olmandı… Seni seviyorum günaydın.

İlk ışığım, ilk güneşim benim günüm seninle aydın sevgilim. Senin günün de benimle aydın olsun güneşim günaydın sevdiğim.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın…

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim

Bir gün daha başlıyor hayatımda. Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın…

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan aşkım, günaydın…

Sevgiliye; Oysaki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olman. Seni seviyorum günaydın.

Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Günümü aydınlatan sevgili kalbimin içindeki derin huzur, aşk sözcüğüm. Sana da günaydın sevdam.

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, her şeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.

Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dâhisin, Kahvaltımı rengârenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bir tanem karşımda otur.

Bir günüm değil ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem günaydın…

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Hani ilk kez bakışım bakışına değdiği zaman kalbim yerinden fırlamış midemde kelebekler uçuşmuştu ya. İşte ben her güne seninle öyle başlıyorum. Bana bu duyguları tattıran sen kalbimin en derini günaydın.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

Bu sabah uyandığımda sıcak yatağımda oturup düşündüm ve hayatta tanıdığım insanlar içinde benim için en değerli, en özel, en güzel, en şeker insana bir günaydın mesajı yazmaya karar verdim işte o mesaj bu mesaj günaydın her şeyim

Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar…

Günün aydın olsun. Dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Aşkla ağlar, aşkla  gülerim. Sevdiğime günaydın dilerim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak ta, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem…

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Dünyanız Mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim..

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın…

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Her günüme adını yazdım, güneşimde sen oldun yıldızım da sensin sevgilim. Günaydınlar.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim..

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana…

Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim…

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim…

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sen de güneşinden mahrum etme beni…

Hâlbuki geceleri sabah saatlerine kadar birbirimizden ayrılamaz, dolu dolu birbirimizi yaşar iken vakit nasılda çabuk geçer anlamazdık… Şimdi ise bir iyi geceler diyemiyoruz, denilse ne fark eder ki içi boş olduktan sonra. Şimdi bir günaydını senden esirgeyecek değilim o güzel anıların hatırına… Neyin bedelini ödüyorum bilemiyorum?! Bildiğim bir şey var ki sensiz geçen zamanı, zamandan saymıyorum. Günaydın canımı acıtan kadın…

Dünyada bir çok insan vardır, ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki o da şuan bu mesajı okuyor günaydın.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim…

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk sevgilerim , çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içi zaman durur sana olan aşkım durmaz. Seni seviyorum bir tanem günaydın.

Aşkın tarifini sorsalar bana senin resmini çizerdim çünkü benim için aşk sensin bir tanem. Her güne seninle başladığım için benim günüm zaten aydın. Sana da günaydın sevgilim.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın..

İlle de sen, ille de sen sevgilim. Güne seninle başladığım gün ille de gün, ille de gün sevgilim.

Günaydın gönlümün prensesi, günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim, günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim, günaydın günaydın günaydın.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim…

Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Günaydın sevgilim, gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın…

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın…

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Güne seninle başladığım gün, hayatımın anlam kazandığı gün olacak sevgilim. Günaydın…

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem…

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar…

Günaydın mutluluğumun sebebi olan huzurum Işığım Oldun, Umudum oldun, Yüreğim oldun Sevdam.! Senle Yaşarım senle gülerim senle ağlayıp senle ölürüm. Sevdam. Günaydın kalbimin parçası, Günaydın aşkların en güzeli. Seni Çok Seviyorum iyi ki benimlesin iyi ki varsın çiçeğim.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir