Ana sayfa İyi Geceler Mesajı Nişanlıya İyi Geceler Mesajı

Nişanlıya İyi Geceler Mesajı

222
0
Nişanlıya iyi geceler mesajı

Nişanlıya İyi Geceler Mesajı, Evliliğe adım adım ilerlerken nişanlınıza en güzel iyi geceler mesajını ileterek dünya evine güzel anılar biriktirerek girebilirsiniz. Geçmişten konuşulmaya başlandığında nişanlılık döneminde yaşadığınız anılar mutlaka paylaşılır anlatılır. Nişanlınızın “Her gece uyumadan mutlaka iyi geceler mesajı, uyandığım da da günaydın mesajı gelirdi” diye anlatacaktır. Bu yüzden en güzel iyi geceler mesajını sayfamızda derledik. En beğendiğiniz iyi geceler mesajını ister sevgilinize ileti olarak gönderebilir yada sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilirsiniz. Nişanlıya İyi Geceler Mesjaı, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı, Sevgiliye Anlamlı İyi Geceler Mesajı ile ilgili eklemek istediğiniz sözleri sayfamıza yorum olarak ekleyebilir bu içeriğe değer katabilirsiniz. Keyifli paylaşımlar.

Nişanlıya İyi Geceler Mesajı

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler sevgili nişanlım.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler sevgilim.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan… iyi geceler.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bu gecede.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir