Ana sayfa İyi Geceler Mesajı Dosta İyi Geceler Mesajı

Dosta İyi Geceler Mesajı

248
0
Dosta Resimli İyi Geceler Mesajı

Dosta iyi geceler mesajı kategorisinde bulabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajlarını en yakın dostlarınıza ileti olarak veya sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Gününüzü bir geçirdiğiniz en değerli arkadaşınıza, sizin için değerli olan dostunuza bir iyi geceler mesajı göndererek hem dostluğunuzu pekiştirebilir hemde iyi dileklerinizi iletmiş olursunuz. Sayfamıza eklemek istediğiniziyi geceler mesajını yorum olarak yazabilir ve değer katabilirsiniz. Dosta doğru en güzel iyi geceler mesajı Bilginingezegeni.com adresinde. Keyifli paylaşımlar.

Dosta İyi Geceler Mesajı

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı. İyi geceler

Sırf birisi iyi geceler demedi diye iyi geçmeyen gecelerim filan yok benim. Döner götümü yatarım.

Masum gecelerin masum rüyaları sizinle olsun. İyi Geceler.

Meyaba ben deIdim hemen tizma bişiy diyip daten moyaIim boduk timse bana mesaj atmıo hey nese ben vayya ben tana iyi ceceIe dicektim takın uyuyken üttünü atma ataysan atta oIuysun tamam mı…

Umudunuzu kaybetmeyin, yarının ne getireceğini kim bilebilir. İyi Geceler ve Tatlı Rüyalar.

Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyormusun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlarki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar İYİ GECELER

Allah C.C namaz dışında, başımızı öne eğdirmesin. İyi geceler dostum.

Facede o kadar çok özlü söz okudum ki, babam “üşüdüm dese, kalın giyin demem, “üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa derim, iyi geceler..

Uyurken şeytan insanların yüzüne işermiş. Bu gece uyuyo numarası yap… İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin. Çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarın ki güneş senin için doğsun iyi geceler.

Gerçek başarı, genellikle rüyalarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşların sayısı ile ölçülür. İyi geceler dostlarım hepinizi çok seviyorum.

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… Not: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir