Ana sayfa Anne Sözleri Doğum Yapan Anneye Babadan Mesaj

Doğum Yapan Anneye Babadan Mesaj

217
0

Doğum Yapan Anneye Babadan Mesaj, Dünyanın en güzel, en derin duygularından bir tanesidir evlat sahibi olmak. Annesinin 9 ay karnında taşıyıp onca acı çekerek Dünya’ya getirdiği bebeğinin hayata gözlerini açtığında yaşanılan sevinç ve mutluluk kelimelerle anlatılamaz. Bu sayfamızda Doğum yapan anneye babadan söylenecek en güzel sözleri ve en özel sözleri sayfamızda derledik. En beğendiğiniz Doğum Yapan Anneye Babadan Güzel Sözleri ister sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir isterseniz de eşinize göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Doğum yapan anneye babadan sözler ile ilgili eklemek istediğiniz sözleri sayfamıza yorum olarak ekleyerek bu yazımızı zenginleştirebilir ve değer katabilirsiniz. Keyifli okumalar, Keyifli paylaşımlar.

Doğum Yapan Anneye Babadan Mesaj

Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak demiştim.

Sen dokuz ay 10 gün karnında taşıdın. Şimdi sıra bende uykusuz geceler beni bekliyor.

Arılar bile seni kıskanıyor sevgilim, bu bizim yaptığımız baldan daha tatlı diye.

Biz dün iki sevda kuşuyduk, bugün üç sevgi çiçeği olduk. Canım karıcığım anneliğinin ilk günü kutlu olsun.

Artık sen annesin, ben baba, mutlu yuvamızın ilk üyesini dünyaya getirdiğin için teşekkürler aşkım.

Dün kadındın bugün annesin. Biliyorum ki dünyanın en iyi annesi sen olacaksın.

Sıkıntılar çektik, badireler atlattık ama sonunda mutluluğa ulaştık. Canım eşim seni ve bebeğimizi çok seviyorum.

Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

Bugün dünyaya getirdiğin senin kadar güzel olan bebeğimizin ömrü huzur ve mutluluk içinde geçsin. Allah’ım bizlere ve milletine hayırlı bir evlat etsin.

Bir stres ve gergin geçen dokuz 10 gün süren hamilelik filmi bitti. Artık sonu hiç gelemeyecek annelik filmi başlıyor. Başrolde yine çok sevdiğim eşim ve ben.

Azıcık daha taşıyamadın hemen doğum yaptın. Daha 9 ay 8 gün olmuştu. Allah’ım yavrumuzu sağlıklı ve sıhhatli yapsın.

Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Kendin gibi güzel bir evlat verdiğin için teşekkür ederim sevgilim. Evladımızla birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşayalım inşallah.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş. Şimdi kendi gibi güzel bir evlat dünyaya getirmiş. Seni seviyorum aşkım.

Bugün anneliğini ilk adımını attın. Yüce Mevla eşimle, bebeğimle bizleri bir ömür boyu mutlu etsin. Allah’ım evladımızın kaderini güzel eylesin.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi canımdan çok sevdiğim biricik eşim, sen bana Yüce Mevla’nın en büyük hediyesiydin, şimdi sen bana kendinden bir can verdin. Bebeğimizin ömrü hayırlı olsun.

Nasıl doğuracağım, çok sancı çeker miyim, doğumdan sonra çok kilo kalır mı soruları artık dünde kaldı. Bugün artık yeni sorumuz bebeğimiz kime benziyor olacak? Seni seviyorum Sevgilim.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir