Ana sayfa Dini Sözler Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları

244
0

Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, aile büyüklerinize gönderebileceğiniz dini günaydın mesajlarını sayfamızda sizler için derledik  Beğendiğiniz veya sevdiklerinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz günaydın mesajlarını ister ileti olarak gönderebilir isterseniz de sosyal medya üzerinden tüm sosyal ağınızla paylaşabilirsiniz. Keyifli paylaşımlar. Mutlu sabahlarınız olsun.

Dini Günaydın Mesajları

Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, günaydınlar hepimize.

Her sabaha Allah’u Teala’nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi…

Yüce Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.

Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar…

Cennet nerede bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerde, bazen gündüzlerde, bazen gecelerde ama; en güzeli…SEVGİ DOLU YÜREKLERDE…Günaydınlar, Hayırlı Günler

Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım.

Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun…

Her sabah kalktığımda Allah’a sonsuz şükrediyorum. Senin gibi harika birini ömrüme kattığı için binlerce kez şükürler olsun.

Gününüze güzel başlarsanız öylede devam ettirirsiniz. Hayırlı, mutlu, güzel ve iyi bir sabaha başlayabilmek için gelin arkadaşlarımız ile temennileşerek başlayalım.

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın..

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar…hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah…

Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın rahmeti ve bereketi hep üzerinize olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

Allah’ın, Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, Evinizde huzur, Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar

Selamünaleyküm, Hayırlı ve mutlu sabahlar, gününüz aydın olsun.

Her sabah Rabbimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar.

Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, cümleten hayırlı sabahlar..

Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun, Mevla’m bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah… Selametle

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları  Allah’ın Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun. İnşallah Hayırlı Sabahlar

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Günaydınlar hayırlı sabahlar.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar…

Bugün bir günümüzü daha aydınlatan Allah’a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar. Bu mübarek günün hürmetine dualarınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız af olsun, hayırlı günler.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir