Ana sayfa Anne Sözleri Annesiz Bayram Sözleri

Annesiz Bayram Sözleri

233
0

Annesiz Bayram Sözleri, Bayramlar neşeli, mutlu, sevinçli ve birlikte geçince adı bayram oluyor. Ama Annesiz geçirilen bir bayram ne kadar neşeli, mutlu, sevinçli olabilir ki. Annesizlik çok zor ve dayanılmaz olduğu gibi insanın hep bir tarafı yarım kalıyor. Annesiz Bayram Sözleri ve Annesiz Bayram Mesajı sözlerini sayfamızda derledik. Annesiz Bayram Sözlerini ister sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir isterseniz de Annesiz Bayram Sözleri Whatsapp sözleri olarak kullanabilirsiniz. Eklemek istediğiniz Annesiz Geçen Bayram Sözlerini sayfamıza yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Annesiz Bayram Sözleri

Sana sarılıp senin elini öpemeden bir bayram daha geçti güzel annem. Bayramın mübarek olsun.

Hangi bayram seninle olan bayram kadar güzel olabilir ki canım annem.

Mutsuz geçen bayramım nasıl kutlu olacak ki, annem olmadan nasıl bana bayram olacak ki.

Sensiz günüme güneş doğmazken şimdi ben nasıl bayram edeyim sen olmadan be güzel annem.

Canım annem sensiz geçen kaç bayram oldu saymadım ama benim için bayram olmadı onlar çünkü sensiz hiçbir şey güzel değil.

Sensiz bir daha bir bayram güneşi daha doğdu annem. Sensizlik çok zor canım annem…

Bu bayram yine sensizim Annem.

Bu gün bayrammış Annem, Sen yoksun yine.

Canım annem bayramın mübarek olsun. Mekânın cennet olsun. Nur içinde yat.

Bayramlar gelip geçiyor sensiz, senin içinde olmadığın bir bayram nasıl bir bayram olur ki?

Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter.

Sensiz sessiz sessiz ağladığım bu kaçıncı Bayram canım annem seni çok özledim.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor. Çünkü annemsiz hiçbir şeyin tadı tuzu yok.

Anne demeyi ne kadar çok özledim bir bilsen anneciğim. Bayramın mübarek olsun güzel annem.

Zamanla alışırsın unutursun dediler ama ben sensizliğe alışamadım canım annem. Sen benim mutluluğum, sevincim her şeyimdin. Seni çok özledin annem.

Annem bak senin yanındayım, her bayram yanına gelir elini öperdim, şimdi ise yanına gelip toprağına sarılıyorum güzel annem.

Biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun ama ben seni çok özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel annem deyip boynuna sarılayım, senin olduğu rüyalardan hiç uyanmayayım.

Bayram geldi canım annem sen şimdi yanımda olsan, boynuna sarılsam, öpsem, koklasam, hiç gitmesen, yanımdan ayrılmasan.

Şimdi sen olsaydın ben elini öpüp sarılsaydım, koklasaydım kokunu, sen bana dualar etsen olmaz mıydı canım annem.

Bazen oluyor aklıma sen geliyorsun, senli günlerimi hatırlıyorum. İşte o zaman anne sol yanım acıyor, gözlerimden yaşlar süzülüyor seni özlüyorum anne.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Bayramın mübarek olsun.

Sen yanımda olsan da bana kızsan, bağırsan, çağırsan, küssen hiç sesimi çıkarmazdım. Sadece sana doya doya bakardım.

Herkes bayram geldiği zaman sevinir ben üzülüyorum. Çünkü benim bayramımda sendin, mutluluğumda sen. Bayramın mübarek olsun canım anam.

Bu bayramda her bayramda olduğu gibi ilk önce senin yanına geldim canım annem. İlk önce koşa koşa sana geldim senin bayramını kutlamak için.

İnsanın bir annesi varsa yanında işte o zaman bayrammış. Bayramı bayram yapan anne ile baba imiş. Şimdi bunu çok daha iyi anlıyorum. Bayramın mübarek olsun annem.

Sen gittikten sonra ben gülmeyi unuttum anne. Her çocuğun anne dediğinde yüreğim sızladı. Avazım çıktığı kadar anne diye bağırmak istedim ama sözler boğazıma düğümlendi. Bayramın mübarek olsun annem.

Her bayramda olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Bu bayramda da sana bir hediye alacaktım ama senin o sözlerin hemencecik aklıma geliyor. Sen bana hediyeye ne gerek var yavrum sen gel bana en güzel hediye budur derdin canım annem. Seni çok özledim.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir