Ana sayfa Anne Sözleri Anneden Kızına Güzel Sözler

Anneden Kızına Güzel Sözler

4386
0
Anneden Kızına Resimli Güzel Sözler

Kızınıza en güzel sözleri söyleyerek ona olan sevginizi de göstermek için bu sayfayı derledik. En güzel Anneden Kızına Kısa Anlamlı Güzel Sözleri sayfamızda bularak kızınıza ileti olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya Facebook, Instagram, Twitter Pinterest, Tumblr hesaplarından veya Anneden Kızına Whastapp durumu olarak da paylaşabilirsiniz. Eklemek istediğiniz en güzel Anneden Kızına sözlerini, görüş ve önerilerinizi sayfamıza yorum olarak ekleyebilirsiniz. Keyifli okumalar Keyifli paylaşımlar.

Anneden Kızına Güzel Sözler

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Evlat aşkı dışındaki her aşk başlar ve biter ama evlada olan aşk hayatının son nefesine kadar sürer.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Anneden Kızına Güzel Sözler

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum.

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor.

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun.

Prensesler nereye giderse gitsin her zaman etrafa ışık saçarlar. Uzaklarda da olsa annesi onu her zaman çok sever.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seven annen ve baban.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Benim yüzümdeki gülümsemenin, kalbimdeki mutluluğumun tek sebebi sensin canım kızım. Seni çok özledim Bir tanem.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse o da kahkaha atmaktan olsun.

Anneden Kızına Güzel Sözler

Sana gelecek sıkıntı dert bana gelesin, senin bu hayatta yüzün hep gülsün. Bahtın açık, yaşamın huzurlu olsun.

Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın.

Canım kızım Allah’ım seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin.

Merhaba kızım! Hasretim, gönül yaram, kara sevdam… Her şeyim, iki gözüm, yavrum. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Sana kızdığım zaman seni üzüntülü gördüğüm zaman yüreğim kanardı. Ama kızım sende beni anlarsın işte anne yüreği öyle bir şey.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Senin canın yansa benim yüreğim kanar, senin yüzün asılsa benim canım sıkılır. Sen her zaman mutlu ol güzel kızım.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz.

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi.

Anneden Kızına Güzel Sözler

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu.

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım.

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir.

Kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki iki hecelik sözümsün, sen benim canım, kalbim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Seni kıskananlar orta yerinden çatlasın, sana göz etmek için söz söyleyenlerin sözleri boğazında kalsın. Allah’ım seni korusun. Seni çok seviyorum canım kızım.

Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Seni çok özledim güzel kızım.

Ah, küçük kızım benim!… Doyamadım çocuk sevgini yaşamaya, seneler su misali kaydı gitti avuçlarımdan, tutamadım. Ne çabuk geçti zaman, ne çabuk kader söktü aldı kucağımızdan seni yavrum. ne zaman büyüdün, büyüdün de karlı dağlar ardına yürüdün?

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

Ailemizin barış elçisiydin, baban ile aramızı düzeltirdin. Ben sizin mutlu olmanızı istiyorum derdin. Bizde senin çok mutlu olmanı istiyoruz canım kızım.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım.

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel günlerin olsun biricik kızım.

Benim bir kızım var bana mutluluk veren, yüreğime huzur dolduran. Benim bir kızım var yarına umutla bakmamı sağlayan. Benim bir kızım var en zor günlerimde bile ayakta durmamı sağlayan.

En güzel nağmeleriydi müziğin, ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı.. Neden büyüdün, küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

Daha dün küçücüktün, ne çok severdin oynamayı omuzlarımda, küçük ellerinle yüzümü okşardın. Kıvırcık saçların vardı hani, renk renk tokalar bağlardın ve bir sert bakışımla ağlardın.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Senin kısa bir süreliğine de olsa bizden ayrılmana yüreğim dayanamıyor. Her odanın kapısın açtığımda gözlerim seni arıyor, kulaklarım anne diyen sesini duymak istiyor, Ama seni göremeyince, sesini duyamayınca canım sıkılıyor, gözlerim doluyor pencerenin kenarına oturup gözlerim uzaklara dalıyor seni düşünüyorum kızım.

Kızım benim! Dudağımda tebessümsün, dilimde sözüm. Kalbim, canım, iki gözüm… Bilir misin, ahlarımın ardında ismin gizlidir hep… Söylemem, ağlamam, dert yanmam kedere, içimedir tüm akışı nehirlerin… Özlemim, gözyaşım, suskunluğum sanadır… Doğu rüzgarında ben seni koklarım, yorgun bakışlarım hep gittiğin yoldan yanadır.

Diğer sözlerimizi de inceleyiniz…
Babaya En Güzel Sözler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Anneye En Güzel Sözler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Abiye En Güzel Sözler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir