Ana sayfa Asker Sözleri Anneden Asker Oğluna Sözler

Anneden Asker Oğluna Sözler

2266
0

Oğlunu askere göndermeyen bilmez bir annenin ne zorluklarla yetiştirdiği biricik evladını asker ocağına gönderirken hissettiklerini. Sözde kolaydır ama yaşayan sen oldu özlem buram buram burnunda tüter. Ayrılık zor gelir ama bu ayrılığın elbet bir de kavuşması olacak işte o günü hayal ederek geçen günler. Sonunda analar askerden gelen oğullarına kavuşurlar. Anadan asker oğluna güzel sözler sayfamızı tüm analar için derledik. Beğendiğiniz sözleri ister sosyal medya hesaplarınız dan paylaşabilir isterseniz de oğlunuza gönderebilirsiniz. Sayfamıza iz bırakmak için yorum yapmayı unutmayınız. Keyifli okumalar, Keyifli paylaşımlar

Anneden Asker Oğluna Sözler

Sen annene, babana ve ailene karşı saygılı bir evlat oldun. Dileğim bundan sonra daha mutlu olman. Askerlik görevini sağ salim bitirip kavuşmamız dır.

Doğduğun gün dün gibi aklımda, o ilk kokun hala hafızamda, sen benim hiçbir zaman büyümeyen canım oğlumsun askerliğin çabuk bitmesi ve tez kavuşmamızı dilerim.

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni bize tez kavuştursun. Seni çok özledim.

Daha dün gibi aklımda dünyaya geldiğin, sen ne zaman büyüdün kocaman adam oldun askere gittin anlayamadım. Sen ne kadar büyürsen büyü benim koca bebeğim sin.

Ben her anımı seninle yaşıyorum, buralara döneceğin günleri sayıyorum. Seni çok seviyorum.

Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim.

Sen bizlerden çok uzaklara gittin ama sen orada hiç yalnız değilsin asker oğlum bizim kalbimiz her zaman seninle, uzakta olsa, yakında olsa hiç fark etmez. Sen çok özledik.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım, her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

Evlat candan öte bir canmış. Oğlu olmayan bunu anlamazmış. Oğlu annesinden çok uzaklarda olsa da annesi onu her zaman severmiş.

Bebek iken seni seviyordum ama şimdi seni çok daha fazla seviyor ve özlüyorum. Sen benim karanlık gecelerde yolumu aydınlatan ışığım, umutsuz dünyamda hayata tutunuşumsun. Sen benim yakışıklı iyi kalpli asker oğlumsun seni çok özledim.

Yakışıklım akşama geç kalma en sevdiğin yemeklerden yaptım. Ve sana olan hasretimi fırında yaktım. Askerden geliyorsun diye çok mutluyum. Dört gözle yollarını bekliyorum.

Rabbim her zaman seni korusun, sıkıntılı zamanlarında gönlünden huzurun eksik olmasın, her zaman sağlıklı ve mutlu bir yaşamın olsun. Seni özledim canım oğlum.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra asker oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Asker oğluma güzel sözler yazmam için ona sevgimi anlatacak kelimeler yetersiz, cümleler çaresiz kalır. Benim oğluma sevgim sözlerle zor anlatılır.

Sen benim kalbimdeki heyecan, rüyalarımdaki beyaz atlı prensim, sen benim uzaklarda da olsan yanımdaymış gibi sevdiğim can oğlumsun.

Senin özleminle yanan bir annen var, hadi fazla bekletme kadını, gel de dindir bu özlemini.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Benim gönlümün ilkleri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum. Seni çok özledim.

Bana gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim ama şunu unutma canım oğlum. Hiçbir çiçek bana senin kokun kadar güzel kokmaz.

Yavrum mutlu olmak için bir sebep bekleme, mutluluk sana gelmiyorsa sen ona git, eğer senden kaçıyorsa onu kovala. Her zaman mutlu ve sağlıklı olman dileğiyle mutlu yıllar.

Canım oğlum bugüne kadar sen hep yüzümüzü güldürdün. Yüce Mevla’mda ömrün boyunca senin yüzünü güldürsün. Seni çok özledim canım oğlum.

Doğduğun gün bizi çok mutlu etmiştin, şimdi bizi bu başarınla daha da gururlandırdın, sen bizim gurur kaynağımız canım oğlumuzsun. Askerlik görevini bitirip kavuşmayı dört gözle bekliyorum.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum.

Benim iyi kalpli çok sevdiğim oğlum, sen ne kadar uzakta olsan da yine çok seviyorum. Senin her gününü ayrı ayrı düşünüyorum. Allah’ım seni kötülerden, belalardan uzak etsin. Hayatında her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin. Sen saf temiz ve iyi kalpli birisin. Hayatta da karşına her zaman senin gibi insanlar çıkarsın. Askerlik görevinde başarılar dilerim. Seni çok özledim.

Her sevdanın karşılığı olmaz, bu sevdada bir beklenti olmaz, bu sevda yıllar geçse de unutulmaz. Aynı benim oğluma duyduğum ölümsüz sevdam gibi.

Bir erkek evlada sahip olmanın mutluluğunu herkes bilmez, senin gibi bir evlat her zaman dünyaya gelmez. Sen benim yaşamama sebebimsin canım oğlum.

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim biricik oğlumsun.

Diğer sözlerimizi de inceleyiniz…
Asker Şafak Sözleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Plakalara Göre Şafak Sözleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Komik Asker Sözleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir