Ana sayfa Asker Sözleri Abime Asker Sözleri

Abime Asker Sözleri

2781
0

Askere giden abinize en güzel sözleri söylemeniz için sayfamızda bir birinden değerli sözleri derledik. Abiniz askerde okudukça mutlu olacağı sözleri ister sosyal medya Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Pinterest ve benzeri hesaplardan paylaşabilir yada ileti olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca sitemize Askere giden abiye güzel sözler başlıklı değerli sözleri de yorum olarak ekleyerek sayfamıza iz bırakabilirsiniz. Keyifli okumalar, Keyifli paylaşımlar.

Abime Asker Sözleri

Benim için yaptıkların için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi askerde vatani görevini yapıyorsun. Sen benim en çok sevdiğim canım abimsin seni her zaman seveceğim abiciğim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Şimdi askere gidiyorsun abim.  Seni çok seviyorum canım abim.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. Seni çok özledim aslan abim.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok özledim abim.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen askere gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Abi ve kardeş bir ağaç gibidirler. Birisi yaprak ise diğeri daldır. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Seninle gülmek için can atıyorum çabuk gel abim.

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Bende seni çok seviyorum abiciğim.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

Ben kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum, benim senin gibi bir abim olduğu için seninle gurur duyuyorum, bu hayatta ben seninle mutlu oluyorum. Abim seni seviyorum.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

Sayfaya Güzel Bir Söz Bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir